Aktuality, články

Starší žactvo
MČR - starší žactvo - den druhý

Porubáci rozšířili sbírku medailí o další 2 cenné kovy. Kdo se o to postaral tentokrát?

Celý článek
Starší žactvo
MČR - starší žactvo - den první

Mladé Porubské hvězdy zazářily již první den na MČR v Břeclavi, kdy se jim v nabité konkurenci podařilo získat mistrovský a vicemistrovský titul.

Celý článek
Mládež
3. kolo družstev dorostu a juniorů v Břeclavi

Poslední a to třetí kolo družstev mládeže (dorostenci, dorostenky, junioři, juniorky) se bude letos jako již tradičně konat v Břeclavi.

Celý článek
Starší žactvo
MMaS družstev staršího žactva - 10.9.2023

Po loňském mistrovském titulu na MMaS družstev se i letos děvčata poperou s nejlepšími kluby Moravy a Slezska o postup na MČR družstev.

Celý článek
Starší žactvo
Porubští žáci na krajském přeboru jednotlivců váleli!

Starší žáci i přes prázdniny prokázali, že běhat, skákat ani házet nezapomněli. Porubáci proměnili krajský přebor jednotlivců v porubský "medailový důl"!

Celý článek
Starší žactvo
Halový vrchol sezóny staršího žactva již tento víkend!

Po úspěšné reprezentaci porubských atletů na MČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek je tady poslední vrchol halové sezóny. Nejedná se o nic jiného než MČR žáků a žákyň, kde se nominovalo celkem 10 atletů a 4 další jakožto náhradníci.

Celý článek
Mládež
Medailové M ČR dorostu a juniorů v hale 2023

Jak jsme informovali již dříve, tak se o víkendu 25-26.2. v ostravské atletické hale konalo Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek v atletice.

Celý článek
Mládež
M ČR gigant 2023 v hale již tento víkend

Již tento víkend se v ostravské hale koná vrchol letošní halové sezony kategorií dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek.

Celý článek
Mládež
European Youth Olympics Festival

Matyáš v letošním roce zvládá překážky v evropském, ale i světovém měřítku opravdu neskutečně! S ohledem na tabulky byl "jasným favoritem", ale tabulky míní, a realita mění...

Celý článek
Mládež
Mládežnické MČR v Praze 2023

MČR v Praze bylo pro porubské barvy obrovsky úspěšnou akcí ! Dle medailového pořadí se řadíme na 4. místo v ČR a 1. místo na celé Moravě!

Celý článek
Žactvo
Halový vrchol sezóny žactva je již za námi!

Tímto víkendem končí náročná a dlouhá halová sezóna staršího žactva, po kterém si naši atleti dopřejí již očekávaný odpočinek od závodů, tréninků, trenérů a v prvé řadě i od školy díky prázdninám, které dětem začínají už v pondělí.

Celý článek