Dospělí

Na základě velmi úspěšné dlouhodobé systematické práce s naší tradičně širokou mládežnickou základnou se nám postupně rozrůstá a zkvalitňuje dospělá sekce atletů našeho klubu.

Důkazem je nejen několikaletá pravidelná účast našich týmů v moravské části celostátní 2.ligy a 1.ligy dospělých, ale zejména velmi kvalitní výsledky našich atletů v individuálních disciplínách v kategorii dospělých.

Porubští dospělí atleti v posledních letech nejen úspěšně bojují o medaile v republikových šampionátech, ale také jsou členy seniorské reprezentace České republiky na vrcholných akcích Evropské či Světové úrovně.

Dospělá kategorie v ATLETIKA PORUBA

Kategorie dospělých je v našem klubu určena pro atlety od 20 let. Atleti jsou rozděleni u trenérů specialistů v tréninkových skupinách s úzkým zameřením na jednotlivé atletické disciplíny dle doporučení trenérů.

Dospělé týmy Atletika Poruba nás reprezentují v individuálních startech v ČR, v Evropě i ve Světě. Pro týmové sportovní soutěže jsou naše družstva zapojeny do celostátní Atletické ligy družstev ČR dle aktuálních postavení a regionálních rozdělení (1.liga, 2.liga).

Na přípravě našich dospělých atletů špičkové národní a mezinárodní úrovně spolupracujeme s regionálními i celostátními sportovními centry:

KAAO-logo.png ciso.png  logo-olymp-horizontal.png

  • DUKLA - Armádní sportovní centrum
  • VICTORIA - Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT
Dospělí Dospělí Dospělí Dospělí

Zodpovědný trenér za kategorii dospělých:

místopředseda + šéftrenér

Mgr. Stanislav Šuška