Mládežnické MČR v Praze 2023

Letošního M ČR dorostu a juniorů se účastnilo 15 porubských atletů a atletek. Už jen toto číslo nás opravňuje k mírnému optimismu s probíhající transformací našeho historického zaměření mládežnického klubu do opravdu velkého klubu všech věkových kategorií!

Nový stadion, který se pro nás v Porubě připravuje je jedna z těch velkých posledních věcí co nám docela chybí. Hotovo by mělo být do konce léta ;-).

A jak se nám tedy dařilo na letošním M ČR, které se konalo v Praze na domácím stadionu Dukly Praha? Náramně !!! Startovalo 15 atletů a atletek, což je snad oddílové maximum v počtu účastníků.

Z toho jsme co se týče medailových umístění vytěžili 4x zlatou medaili, 1x bronzovou a plno dalších finálových umístění. Pochopte, že to je do TOP8 v ČR !

A kdo se tedy M ČR účastnil a jak dopadl?

 

A také se můžeme podívat na to jak jsme dopadli v případě žebříčku medailového pořadí klubů napříč celou republikou. I zde jsme si díky výborným výsledkům na MČR vedli nadmíru dobře.

4. Místo v celé ČR je pro náš klub historickým úspěchem, na kterém můžeme stavět do dalších let!

Medailové pořadí klubů na prvních třech místech a současně klubů našeho kraje:

tab2.jpg

 

Skvělá práce trenérů a jejich svěřenců. Stejně tak systematická činnost celého klubu Atletika Poruba, kde se nám daří dlouhodobá práce, která se začíná projevovat.

Moc gratulujeme všem atletům a přejeme mnoho úspěchů do dalších atletických let s Atletikou Poruba.

Kompletní výsledky jsou k dispozici na svazovém webu zde  

https://online.atletika.cz/vysledky/65737/0/8