Semifinále družstev starších žáků

Ve čtvrtém kole družstev staršího žactva, které se konalo 22. srpna 2024, naše týmy předvedly hezké výkony i přes nízký počet účastníků. Chlapci se tehdy umístili na celkovém čtvrtém místě, což jim zajistilo dostatečný počet bodů pro postup do semifinále.

Semifinále, které se uskutečnilo 8. září 2024 v Opavě, přineslo týmu chlapců další výzvu v podání soutěže s nejsilnějšími kluby Moravy a Slezska. Přes veškeré úsilí a odhodlání se našim chlapcům bohužel nepodařilo postoupit do finálového kola. S pouhými 8 závodníky, kteří si zaslouží obrovskou pochvalu za svou bojovnost, a celkovým počtem 94 bodů se náš tým umístil na 7. místě. Tento výsledek byl způsoben zejména vysokým počtem odhlášek, které nás před samotným závodem zasáhly.

VÝSLEDKY

Chtěli bychom poděkovat všem závodníkům za jejich reprezentaci a bojovný duch, který ukázali během celé sezóny. I přes letošní nepostup do finále jsme na naše kluky hrdí a věříme, že si z těchto závodů odnesou spoustu zkušeností, které využijí v jejich další "sportovní kariéře", která se v tomto věku pozvolna rozvíjí.

8 Dékany, Fabian 10 Atletika Poruba z.s. 2,00

Děvčata, která se letos do semifinále neprobojovala, byla také velkou oporou týmu během celé sezóny. Jejich pravidelná účast a nasazení na závodech je pro nás velkým přínosem, a pevně doufáme, že i v příštím roce budou naše týmy účastnit se závodů v ještě hojnějším počtu.

Celý tým Atletiky Poruba děkuje všem závodníkům, trenérům a rodičům za jejich podporu a přispění k reprezentaci našeho klubu. Těšíme se na další spolupráci a věříme, že příští rok nám družstva opět ukážou, co v porubských atletech doopravdy je.